Jak to funguje?

Dečky naleznete rozdělené do kategorií Limit, Origin a Inspirit.

Dečku můžete objednat pomocí objednávkového formuláře. Prosím o vyplnění všech informací, které požaduji. 

Většina deček je tvořena až na základe Vaší objednávky a časová náročnost jejího vytvoření se liší. Více informací, četně přibližní délky dodání naleznete v jednotlivých kategoriích. Přesný čas dodání Vám bude oznámen po objednání.

U kolekcí s omezeným počtem kusů stejného designu (Limit, Origin), je za lomítkem označení celkového poctu deček. Příklad: 50/200 nebo 1/1 (padesátá dečka z celkových dvou seti kusů. Druhý příklad je označení deček z kolekce Origin, z nichž je každá originál)

O průběhu zpracování Vaší objednávky budete od jejího přijetí až po předání dopravci, informováni. 

O La Compana

Koncept projektu La Compana vznikl roku 2014. Během následujících dvou let, během studií na Fakultě umění a designu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem se myšlenky pomalu rozvinuly v založení vlastní značky. La Compana je první a jediný projekt takového typu.

Pracuji s již hotovými, kvalitními a ručně šitými produkty. Dečky jsou zpracovány vždy na míru na základe Vaší objednávky a přání. Nabízím jak připravené kolekce omezené počtem kusu, tak dečky originálních vzhledů i možnost zpracování jednotlivého produktu či celých kolekcí na míru pro jednotlivce, tým, stáj, firmu či jinou instituci. Každá dečka je originál a individuální přístup je samozřejmostí. Pokud budete mít nezávazný dotaz, speciální přání, malou či vetší úpravu, neváhejte mě kontaktovat.

Cílem mé práce je nabízet stylovou, moderní a kvalitní alternativu k současné produkci. Krásu koně podpořit a vkusně doplnit. Věřím, že na individuálnosti a jedinečnosti záleží.

K aplikaci designu používám tiskařský stroj a barvy určené speciálně pro textilní podklad. Jak vytváření designů, tak následná aplikace na produkt je autorská a čistě ruční práce.

Kontakt

Lucie Korečková

IČO: 05611938

Email: info@lacompana.cz

Tel: +420 721 486 651

Adresa: Klumparova 605, Hradec Králové 500 02

 

Obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.lacompana.cz, a to prostřednictvím rozhraní webové stránky. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupujícímu se doporučuje seznámit se s Všeobecnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem ještě před objednáním zboží. Kompletní obchodní podmínky