Limit

Díky ctění tradic zvolené technologie jsou dečky limitovány počtem, obvykle 200. kusů. První od každé však zůstává u mě. Každý design je něčím inspirovaný a má svůj příběh- podstatu. 

Vaše dečka bude mít na hřbetu označení jejího čísla a celkového počtu kusů v kolekci. Příklad: 50/200 (padesátá dečky z dvou seti kusů)

Po vytvoření 200/200 se matrice znehodnotí a není možné vyrobit další stejnou dečku. Díky tomuto faktu, budete originální ještě déle a výběr designů se neustále mění.

Přibližná doba dodání jsou 3 týdny od potvrzení objednávky.

Více informací naleznete u jednotlivých deček. V případě nejasností, dotazů, speciálních přání, malé či vetší úpravy, kontaktujte na email info@lacompana.cz nebo je napište do poznámek v objednávkovém formuláři. Každá dečka je originál a individuální přístup je samozřejmostí.

Dopravné a balné je započteno v uvedených cenách.


Podrobnější informace k nákupu naleznete zde.

POZOR! Zobrazení barev je nezkalibrovaných monitor odlišné, vzhledem k této skutečnosti se může lišit skutečná barva produktu s jeho zobrazení na Vašem zařízení. Dále je třeba brát na vědomí, že se jedná o ruční práci a tudíž se strany jedné dečky mohou mírně lišit. Nemějte však strach, vše s Vámi budu během celého procesu konzultovat. Jelikož se jedná o grafiku, každá strana dečky je stranově otočená. Pro lepší představu: obraz zůstává stejný, nedá se zrcadlově otočit, tudíž z jedné strany vidět to, co je na druhé skryto. Standardní prošití dečky je čtvercové (nezávislé na fotografiích níže), pokud se nedohodneme jinak.